Прописати датчики тиску в шинах

У категорії:Послуги

Дану послугу багато хто називає по-різному. Найпопулярніші варіанти (активація датчиків тиску, прописка датчиків тиску, навчання датчиків тиску). Я її називаю пропискою. Щось спільне з місцем проживання) Здається цей вираз найзрозуміліший для звичайних користувачів.

Навіщо потрібна прописка датчиків тиску в шинах? Справа в тому, що лише 40% автомобілів мають автоматичну функцію визначення нових датчиків. Це коли замінили датчики тиску в шинах і за кілька кілометрів машина їх сама знайшла. Зазвичай ця функція є у німецьких машин (Audi, BMW, Mersedes), а також у деяких Японських (Мазда, частково Ніссан). Детальніше дізнатися про те, якщо у вашому автомобілі автоматична система виявлення датчиків, ви можете з даної таблиці.

У 60% автомобілів цієї функції немає, тому потрібно прописати датчики тиску в шинах. У зв'язку з цим багато хто цікавить питання – як прописати датчики тиску в шинах? Варто вас засмутити, але без спеціального обладнання це не вийде. Потрібно мати спеціальний прилад або комп'ютерну програму та деякий досвід. Так як специфіка прив'язки датчиків дуже відрізняється від марки автомобіля. У нас у Львові є необхідне обладнання та досвід. Вартість даної послуги у нас 400 грн.


Займає близько 5-30 хвилин, залежно від автомобіля. Для підшивки датчиків використовується лише професійне обладнання (ATEQ та Autel). Тому уникають ситуації, нашкодити автомобілю. Також завдяки обладнанню ми можемо прописати не тільки новий датчик, який ще не встановлений на автомобілі, але датчики, які в даний момент встановлені на дисках. Завдяки цьому не потрібно заїжджати на шиномонтаж та знімати датчики тиску, щоб побачити їх унікальні номери.

Після прописки, чи потрібні якісь додаткові дії?

Після успішної процедури прописки датчиків тиску в шинах автомобіль відразу починає отримувати дані від датчиків, які встановлені.
Якщо автомобіль обладнаний індикацією датчиків, тобто. на панелі приладів є відображення кожного з 4 датчиків, тоді може знадобитися пробна поїздка для того, щоб дані про тиск з'явилися на дисплеї автомобіля. Зазвичай трохи більше 1 км.

Контакти для зв'язку вказані тут.