Клонування датчиків тиску в шинах

У категорії:Послуги

Навіщо це потрібно? Справа в тому, що майже у всіх автомобілях можна прописати 4 чи 5 датчиків тиску. А якщо господар машини планує мати два комплекти коліс (зима та літо), то йому щосезону доводиться приїжджати до фахівця, який датчики прив'яже до автомобіля. Що погодьтеся не завжди зручно, тому що майстри зазвичай є у великих містах і іноді доводиться їхати через все місто. Також не зовсім вигідно, бо двічі на рік доводиться сплачувати визначаю суму грошей. Для вирішення цього питання, придатні програмовані датчики, з яких можна створити клони ваших колишніх датчиків.

У нас процес клонування виглядає так:

  1. Клієнт приїжджає тим автомобілем, для якого потрібні датчики тиску в шинах
    Якщо оригінальний комплект датчиків встановлений на автомобіль, зчитуємо ID датчиків безпосередньо з коліс автомобіля без розбирання дисків, завдяки цьому ця процедура займає не більше 10 хвилин.
  2. Якщо оригінального комплекту датчиків немає на місці, то ми зчитуємо ID датчиків з автомобіля через OBD роз'єм, така процедура також займає близько 10 хвилин.
  3. Після отримання ID номерів ми виготовляємо клони датчиків. Можемо використовувати як наші, так і датчики. Працюємо майже з будь-якими виробниками.
  4. Після встановлення коліс із датчиками “Клонами” на автомобіль не потрібні додаткові дії. Машина їх автоматично побачить і думатиме, що ви використовуєте старі датчики.

Вартість послуги: 400 грн. Перебуваємо у Львові. Контакти на цій сторінці

Чи можливо клонувати датчики дя, якщо я перебуваю в іншому місті?

Так, це також можливо. Є два варіанти вирішення:
1. Надіслати фотографію вашого датчика чи датчиків. Також повідомте модель машини та рік випуску.
2. Якщо датчики встановлені на дисках, щоб не відвідувати шиномонтаж, краще під'їхати до будь-якого електрика. Він у свою чергу за допомогою обладнання рахує номери датчиків. Ці ID номери датчиків потрібно надіслати нам.

Контакти для зв'язку вказані тут.